Kozan Belediye Başkanı  Mustafa Atlı, basınla buluştu…

Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı, basınla buluştu…

ABONE OL
Temmuz 22, 2024 11:51
Kozan Belediye Başkanı  Mustafa Atlı, basınla buluştu…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mazbatasını aldıktan sonra ilk kez basınla biraraya gelen ve kamuoyunu bilgilendiren, sorulara yanıt veren Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı rakamsal verilerle Kozan Belediyesi’nin borcunun kat be kat katlandığını seçimlere 4 gün kala sadece 410 kamyon kum ve çakıl faturası kesildiğini Kozan Belediyesi ve iştirakleri İmar Limitet şirketinin toplamda 302 milyon( eski parayla 302 trilyon) borçlandırıldığını, sadece Kozan Belediyesi’nin 1 biriminde
belediye başkanının 24 akrabasının işe alındığını, kendisinin afiş ve teşekkür ilanları, panoları astırmadığını, bunu etik bulmadığını, tasarruf tedbirlerine uyacaklarını. Belediye birimlerinin verimli canlı casino siteleri
kullanarak zararın bitirilip kara geçirileceğini, eski başkanlar gibi rastgele işten çıkartılma olmayacağını söyledi.
Atlı samimi ve etkili idi. Şeffaf ve hesap verebilir, eleştirilere açık, keyfi tutumlara kapalı bir yapıyı tesis edeceklerinin altını çizdi.
Kozan’ın il olma mücadelesini de sürdüreceklerini, dosyayı koltukları altında taşıdıklarını da belirtti. Mustafa Atlı, Kozan’da hastanede erkek çocuklarının sünnetlerinin az yapıldığı bilgisinin verilmesi üzerine toplu sünnet yapılması içinde gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.
Kozan OSB’ye Aksagaz’ın doğalgaz getirmesi için gerekli çalışmaların da yapıldığını anlattı.
Gençlere kütüphane, etüt merkezi,, spor tesisleri, tenis sahası kurulması yönündeki somut adımlardan bahsetti.
Mustafa Atlı samimi ve güvenilir, umut verici mesajlar verdi. Baskıdöneminin Kozan’da kaybettiğini gösterdi…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.